Ons Team 

team.pdf



 
Naam  Werkzaam in groep  andere taken  werkzaam op  contact: e-mail 
Lyn Pijls 1/2 A Contactpersoon Ukkepuk  di, woe, do l.pijls@kindante.nl
Sandra Keulen 1/2 A , B en C   ma, do, vrij s.steins@kindante.nl
Mieke Raaijmakers 1/2 B Coördinator leesonderwijs
Bouwcoördinator
ma, di, woe m.raaijmakers@kindante.nl
Kelly Dewitte 1/2 C   ma, di, wo, do
k.dewitte@kindante.nl
    
Jill Schwarzler 3 Coördinatie meer & hoogbegaafdheid
Secretaris MR
di, woe, do  j.schwarzler@kindante.nl
José Joosten 3   do, vrij  j.joosten@kindante.nl
Frans Beusen 5 Coördinatie W&T
lid MR
di, woe, do, vrij f.beusen@kindante.nl
Mariëlle Crijns 4 Coördinator leesonderwijs ma, di, woe,  vrij m.crijns@kindante.nl
Milou van Dokkum 8 Bouwcoördinator
Coördinator Sociale Veiligheid
ma, di, do m.vandokkum@kindante.nl
Maud Pelzers 7   ma t/m vrij m.pelzers@kindante.nl
Geert-Jan Hanssen 8 Contactpersoon  ma, di, woe, do g.hanssen@kindante.nl
Loes Taks 5 en 6   ma, di, vrij l.taks@kindante.nl
Amélie van Romondt 8 ICT Coördinator  ma, woe, do, vrij a.vanromondt@kindante.nl
Roel Grubben 6   ma,  woe, do, vrij   r.grubben@kindante.nl
Betty Roumen 4, 5 en 6   ma, di, woe, vrij  b.roumen@kindante.nl
Fiet Kentgens   Klassenassistent 1 ,2 en 3 ma, woe, do, vrij f.kentgens@kindante.nl
Guido ten Haaf
 
   Conciërge ma, di, woe, do g.tenhaaf@kindante.nl
 
Francis Coenen   Administratie/ management assistent
Contactpersoon
ma, do f.coenen@kindante.nl
Michiel Steinmetz   Directeur ma t/m vrij m.steinmetz@kindante.nl
Moniek Wolffs   Intern begeleider di, do, vrij m.wolffs@kindante.nl
Sandy Houdijk   Onderwijsassistent
 
ma t/m vrij s.houdijk@kindante.nl
Lisette, Dimitri, 
Doris, Alysha
  stagiaires MBO