Leerkrachten en onderwijsondersteunders schooljaar 2019-2020

Naam  Werkzaam in groep  andere taken  werkzaam op  contact: e-mail 
Lyn Pijls 1/2 A Contactpersoon Ukkepuk  di, woe, do l.pijls@kindante.nl
Sandra Keulen 1/2 A en B   ma, do, vrij s.steins@aandemeule.nl
Mieke Raaijmakers 1/2 B Coördinator leesonderwijs
Bouwcoördinator
ma, di, woe m.raaijmakers@aandemeule.nl
Jill Schwarzler 3 Coördinatie meer & hoogbegaafdheid
Secretaris MR
di, woe, do  j.schwarzler@aandemeule.nl
José Joosten 3   do, vrij  j.joosten@aandemeule.nl
Frans Beusen 4 Coördinatie W&T
lid MR
di, woe, do, vrij f.beusen@aandemeule.nl
Mariëlle Crijns 5 Coördinator leesonderwijs ma, di, woe,  vrij m.crijns@aandemeule.nl
Milou van Dokkum 6 Bouwcoördinator
Coördinator Sociale Veiligheid
ma, di, do m.vandokkum@aandemeule.nl
Maud Pelzers 7A   ma t/m vrij m.pelzers@Kindante.nl
Geert-Jan Hanssen 7B en 8 Contactpersoon  ma, di, woe, do g.hanssen@aandemeule.nl
Loes Taks 7B   ma, di, vrij loes.taks@aandemeule.nl
Amélie van Romondt 8 ICT Coördinator 
Coach CLS
ma, woe, do, vrij a.vanromondt@aandemeule.nl
Roxanne Bronneberg 4, 5 en 6 vervanging van Betty Roumen ma, di, woe, vrij   r.bronneberg@kindante.nl
Betty Roumen 4, 5 en 6   ma, di, woe, vrij  broumen@aandemeule.nl
Fiet Kentgens   Klassenassistent 1 ,2 en 3 ma, woe, do, vrij f.kentgens@aandemeule.nl
Guido ten Haaf
Anna Jelsma
   Conciërge ma, di, woe, do g.tenhaaf@aandemeule.nl
a.jelsma2@aandemeule.nl
Francis Coenen   Administratie/ management assistent
Contactpersoon
ma, do f.coenen@aandemeule.nl
Michiel Steinmetz   Directeur ma t/m vrij m.steinmetz@aandemeule.nl
Moniek Wolffs   Intern begeleider di, do, vrij m.wolffs@aandemeule.nl
Sandy Houdijk 3 Onderwijsassistent
 
ma t/m vrij s.houdijk@kindante.nl
Fenne van Keulen, Ibtissam Maatoug, Chanel Frissen   stagiaires MBO